מדריך איך ניתן להרוויח כסף מקבוצות וואטסאפ

בעולם שכולו מלא אפליקציות דיגיטליות, אין ספק כי קשה מאוד לבלוט בשוק. אולם אפליקצייה אחת הצליחה להעפיל מעל כולן ולהיות בפסגה במשך זמן רב.

היא עוזרת לעסקים קטנים וגדולים כאחד, בפרסום ושיווק שלהם, וכל זאת בדמות הענקת שירות לקוחות.
הכירו את הטרנד החדש בעולם הפרסום: קבוצות וואטסאטפ – whatsapp group. עידן השפע והצרכנות מנסה לגרום לנו בכל צורה אפשרית, ומכאן, ששיטות הפרסום של הארגונים והחברות היו צריכות להשתפר ולעלות רמה בכל הנוגע ליצירתיות שלהן. הרשתות החברתיות כבר מזמן הפכו להיות ככלי שיווקי לכל דבר, ועושות את עבודתן נאמנה. על כן, היה זה רק עניין של זמן עד שאפליקציית הוואטספ תהפוך גם היא לכלי שיווק ופרסום מהמעלה הראשונה.

אז נכון, לא פעם שמענו על כך שחברת וואטסאפ רוצה להימנע משימוש בפרסומות בתוך האפליקציה, אך הדבר לא עוצר בידי בעלי העסקים, בין אם מדובר בבעלי עסקים קטנים כמו דיאטנית למשל, או בין אם מדובר בעסקים גדולים כמו חברות תקשורת. אותם בעלי עסקים משתמשים באפליקציית המסרים הפופולרית בדמות נתינת שירות לקוחות ואת הכסף הם מרוויחים באופן עקיף בדיעבד – מתוך יצירת תדמית חיובית, מודרנית ומחדשת למותג שלכם, מתוך שירות לקוחות איכותי, חוויית לקוח ברמה גבוהה, וכן מתוך יעילות. כל הגורמים הללו יכולים לגרום לעלייה משמעותית בכמות הלקוחות של העסק, ובכך להגדיל עבורכם את ההכנסות.  .

whatsapp
מידע מועבר בין קבוצות וואטסאפ במהירות

אם כן, במידה ואתם בעלי עסק קטן או גדול ככל שיהיה, הנה מדריך קצרצר ויעיל במיחד כיצד תוכלו להרוויח כסף משימוש בקבוצות וואטסאפ:

 

  1. קבוצות פרימיום – אם אתם בעלי מידע שיכול לתרום לאחרים ואנשים יהיו מוכנים לשלם עבור המידע פתחו קבוצה ייעודית ותגבו עליה תשלום. לדוגמה אחות מוסמכת שיכולה לתת עצות לאמהות 24 שעות ביממה, עורך דין לענייני x
    מנהל קבוצה
    נותני השירותים עוברים לוואטסאפ

    שיכול לייעץ למשתמשים וכו' (באתרינו תוכלו לפתוח קבוצת פרימיום)

  2.  מודעות על הקבוצה – לאחר שיצרתם קבוצות וואטסאפ שונות המתקדות בנושא העיקרי שבו עוסק העסק שלכם, ולאחר שבחרתם שם קבוצה מגניב, קצר וקולע, הגיע הזמן להפיץ את הבשורה. במידה ויש לעסק שלכם נכסים דיגיטליים (אתר, עמוד פייסבוק עסקי ועוד), רצוי ואף מומלץ שתפרסמו בהם מידע אודות קבוצות הוואטסאפ שהקמתם, על מנת לגרום ללקוחות שלכם להכיר את האופציה הזו בכלל.
  3. מענה מהיר ומיידי – אחד הדברים החשובים ביותר ללקוחות היחס האישי, המהיר והזמין. הרי אף אחד מאיתנו לא אוהב להמתין על הקו כאשר הוא מתקשר לשירות ללקוחות, ומצפה למענה מיידי. אותו הדבר גם כשמדובר בקבוצות וואטסאפ. הלקוחות מצפים למענה המהיר ביותר על מנת לענות על צריכהם. לשם כך, דאגו לאדם שיהיה זמין בצד השני של האפליקציה ויוכל לעזור ללקוחות בכל עת. כמו כן, מומלץ להגדיר שעות מדויקות שבה שירות המענה בקבוצות הוואטסאפ יהיה פעיל.
  4. שירות איכותי – מעבר למענה המהיר והמידי, חשוב שהשירות המתקבל בקבוצות הוואטסאפ יהיה איכותי ומקצועי, מפי מומחי עניין. על האדם אשר מעניק את השירות בפועל להיות מוכן לכל שאלה שלא תשאל, לתת את המידע המקיף והאמין ביותר אודות השירות או המוצר ולספק חוויית לקוח יוצאת מגדר הרגיל.