מה זה קהילת וואטסאפ?

רובנו חברים בשלל קבוצות וואטסאפ, אבל מה לגבי קהילה? פיצ'ר הקהילות החדש שהושק על ידי החברה ממש לאחרונה, יכול לעזור לכם לעשות סדר בשיחות רבות משתתפים. כך תיישמו אותו

וואטסאפ הפכה לצורת שמירת הקשר הנוחה ביותר עבור רבים מאיתנו, בין אם מדובר בקבוצת שכנים שוקקת, ערוץ וואטסאפ שקט שמיועד לקבלת עדכונים מהמורה של הילדים או קבוצה של החברים. עם זאת, בחברה לא מסתפקים רק בזה, ולאחרונה הושק עדכון חדש – שכולל קהילות וואטסאפ

מדובר באפשרות שמתחילה להיות זמינה בכל מערכות ההפעלה, ומיועדת לעשות סדר בדיונים. אם אתם עדיין לא רואים אותה אצלכם, נסו לעדכן את גרסת הוואטסאפ או המתינו מעט – היא צפויה להגיע ממש בקרוב. לחצו על שלוש הנקודות בחלקה העליון של חלונית השיחות, וחפשו אחר שורת "קהילות חדשות" (new communities).

מה המשמעות של קהילה בוואטסאפ?

קהילות וואטסאפ הן למעשה אוסף של קבוצות, שמאוגדות תחת "גג" אחד. מי שיכול להקים קהילה בוואטסאפ הוא מנהל הקבוצות, על ידי סימון הקבוצות שירצה להפוך ל"קהילה". זה לא אומר שהחלוקה בין הקבוצות מתבטלת, אלא שלמנהל ניתנת האפשרות לשלוח הודעה שתועבר לכל הקבוצות בקהילה במקביל. 

למי הפתרון של קהילות וואטסאפ מתאים?

נאמר שאתם מנהלים מועדון כושר, ויש לכם קבוצות וואטסאפ בשם "מאמני יוגה", "עובדי קבלה", "עובדים כלליים", ו"מאמני כושר". במקרים מסוימים תרצו לשלוח עדכונים רק למאמני היוגה, אבל מה קורה במצבים בהם אתם מעוניינים לעדכן את כל הצוות וחוששים שתשכחו אחת מהקבוצות?

במקום להתחיל לחפש את כולן ברשימה, לוודא שלא שכחתם אף אחת ולבזבז זמן, תוכלו ליצור קהילה שתכלול את כל הקבוצות – ובהמשך להחליט אם תרצו לשלוח הודעה לאחת מהקבוצות או לכולם.